Nové Vysočany jsou rozvíjející se částí městské čtvrti Praha 9 Vysočany. Z bývalé průmyslové zóny lemované ulicemi Kolbenova, Freyova, Poděbradská a Kbelská, vznikne atraktivní a moderní místo pro život, podnikání i odpočinek...

V létě 2009 začínáme bydlet v druhé etapě Dvůr Nad Rokytkou

Rezidenční čtvrť Nad Rokytkou se rozkládá přibližně 20 minut od centra Prahy na břehu říčky Rokytky, která protéká Vysočany. Celá oblast se vyznačuje klidným, běžnou dopravou neprůjezdným prostředím a na poměry Prahy nadstandardním množstvím zeleně. A protože cílem celého projektu je stavět právě na těchto benefitech, naši projektanti vsadili na nízké bytové domy, které jsou zasazeny do upravené parkové plochy. Příjemné přírodní prostředí navíc podtrhne cyklistická stezka lemující větší část projektu.

Součástí výstavby nové čtvrti je také vytvoření nové a podpora stávají infrastruktury. Proto přímo vedle projektu Nad Rokytkou vzniknou základní a mateřská škola, sportovní centrum, hotel a ulice U Elektry projde renovací. O snadný a rychlý přístup do okolí včetně zastávek metra se postará několik můstků přes rušné komunikace.

Probíhající rezidenční výstavba je rozdělena do deseti etap.

První etapa „Zahrady nad Rokytkou“ se novým obyvatelům předávala v létě 2008, do druhé rezidenční etapy „Dvůr nad Rokytkou“ se noví majitelé nastěhují v průběhu léta 2009.

O projektu:
- 1. etapa „Zahrady nad Rokytkou“ dokončena v létě 2008
- 2. etapa „Dvůr nad Rokytkou“ – dokončení v létě 2009
- nižší domy, komornější architektonický ráz vkomponovaný do zeleně
- předzahrádky součástí standardů
- velmi klidná lokalita v přímém okolí říčky Rokytky
- nová infrastruktura v místě (škola, školka...)
- cyklostezka lemující projekt

Standardy společné pro všechny etapy:
bezpečnostní venkovní rolety v 1. NP
dětské hřiště v každé etapě
soukromý park pouze pro rezidenty
bezpečnostní služba 24 hod


Více informací na   www.nadrokytkou.cz

Developeři v Nových Vysočanech

představujeme projekt
BCD Group a Broomwell Developments

Mezinárodní investiční a developerská skupina BCD Group zastřešuje v České republice 28 developerských společností. Bohaté mezinárodní zkušenosti na projektech jako je například výstavba nového města v Izraeli, nákupního centra v Belgii, nebo střední školy v britském Manchesteru, jsou zárukou prověřeného know-how a výjimečné kvality realizovaných projektů. BCD Group má silné zahraniční zázemí a na Českém trhu působí již 10 let. Vytváří nové vize pro brownfieldové oblasti, které se díky tomu stávají atraktivními lokalitami. Všechny projekty jsou dokonale propracované s maximálním funkčním využitím veškerého prostoru.

BCD Group je přímým developerem projektu Nad Rokytkou.
Projekt Nad Rokytkou vznikl ve spolupráci BCD Group a společnosti Broome & Wellington, která také působí několik desítek let na mezinárodním trhu. Zahraniční kapitál i management obou společností pochází z Velké Británie a Izraele. Obě skupiny zastřešují jednotlivé developerské společnosti, které realizují vlastní výstavbu samostatných etap projektu Nad Rokytkou.

V zahraničních aktivitách se společnosti BCD Group realizují převážně ve Velké Británii, Izraeli a Gruzii. Kromě toho BCD Group pronajímá několik komerčních budov a vlastní rozsáhlé pozemky v okolí hlavního města Prahy.

Skupina spolupracuje s předními českými a světovými architekty. Mezi nimi vynikají významný český architekt Petr F. Bílek a izraelský architekt Amnon Niv. Ten 11 let působil jako hlavní architekt Jeruzaléma a vyprojektoval jeden z nejpopulárnějších mrakodrapů světa, 240m vysokou budovu Ramat Gan Gate (68 nadzemních a 5 podzemních podlaží, rok dokončení 2003).

Kromě čtvrti Nad Rokytkou má BCD Group ve svém portfoliu také další projekty: Rezidenční projekt Trojská brána – www.trojskabrana.cz Komerční projekt Aš – www.projektas.cz Rezidenční projekt Prague Spring Valley – ve fázi plánování

Developerská skupina BCD Group a Broomwell Developments
www.nadrokytkou.cz
tel.: 00 420 222 350 630
email: nadrokytkou@nadrokytkou.cz
kancelář: Argentinská 38, 170 00 Praha 7, ČR

 
Veškeré informace na webových stránkách www.novevysocany.cz, včetně vizualizací a odkazů, mají pouze informativní charakter a podléhají změnám.